|   |  Ustaw jako stronę startową  | Mapa strony  |  Pomoc |  Wyślij SMSa:  |  Plus GSM |  Orange | 


Polityka prywatności serwisu

   Wszelkie prawa do zawartości oficjalnego serwisu Gminy Rybczewice www.rybczewice.pl są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu GMINY RYBCZEWICE pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw o rejestracji znaków należących do Urzędu Gminy Rybczewice. Żadna część serwisu nie może być w całości lub części kopiowana w celach komercyjnych, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej zgody Urzędu Gminy Rybczewice.
    Urząd Gminy Rybczewice oświadcza, że respektując prawo do prywatności i nie gromadzi danych uzyskanych drogą rejestracji Użytkownika, które mogłyby być danymi osobowymi w rozumieniu art. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tekst jednolity Dz.U. z 2002 roku Nr 101, Poz. 926 z późniejszymi zmianami), pozwalających na identyfikację użytkownika.

Odnośniki do innych stron
    Strona może zawierać odnośniki do innych stron WWW, które są własnością oraz są prowadzone przez niezależne jednostki. Użytkownicy powinni zdawać sobie sprawę z faktu, że Gmina Rybczewice nie odpowiada za ścisłość, zawartość lub dostępność informacji, do których odnośniki prowadzą przez stronę. Wprowadzenie takiego odnośnika na Stronie Gminy Rybczewice nie wiąże się z braniem odpowiedzialności przez Gminę Rybczewice za treść docelowej strony www.

Kontakt
    Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nią kontaktów, proszone są o wysłanie uwag pod adres:
e-mail:  
tel.:  (081) 58 44 467

Drukuj Powrót Do góry


Elektroniczny Urząd

Zagraj z Królem

Nagrody i wyróżnienia

Biuletyn Informacji Publicznej

Wieści z Rybczewic

Mapa Gminy

Swiss Contribution

Wirtualne Powiaty

LGD "Dolina Giełczwi"

Szlak Jana III Sobieskiego

Dane teleadresowe

Gmina Rybczewice
Rybczewice Drugie 119,
21-065 Rybczewice
tel.:   (81) 58 44 460,
fax.:   (81) 58 44 474;
e-mail:
GG: 3369617
NIP:712-292-64-46
REGON:431020003
Zobacz numery telefonów Urzędu Gminy

Skocz do kategorii


POLECAMY:

Projekt i wykonanie: … Aktualizacja: Liczba odsłon