Imieniny:

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 2023 NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 2023

Wójt gminy Rybczewice Elżbieta Masicz oraz KGW "Rybczewice" serdecznie zapraszają na 🌙 NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ 2023 🌙
 
 
👉 Wydarzenie odbędzie się 2️⃣3️⃣ czerwca od godz. 19:00 nad Zalewem w Rybczewicach.
 
 
To jedyna taka noc w roku, dlatego aby podkreślić klimat jej wyjątkowości zachęcamy do założenia strojów w jasnych kolorach. 💃🕺
 
Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji: 👇
✅ przekąski z grilla przygotowane przez KGW "Rybczewice"
✅ ognisko, na którym będzie możliwość upieczenia samodzielnie kiełbaski (kijki zapewnione). Ponadto ognisko stanowić będzie centrum biesiady.
✅ wykonywanie wianków z Wójt gminy Rybczewice i florystką Agnieszką Żółkowską, które następnie uroczyście puścimy z molo na Zalew. Serdecznie zachęcamy do udziału z wykonywaniu wianków (wszystkie materiały zapewniamy). Jeśli ktoś chciałby z mieszkańców przynieść dodatkowo kwiaty bądź zioła do wyplatania wianków serdecznie dziękujemy za urozmaicenie - będzie nam bardzo miło. Zachęcamy także do przynoszenia gotowych wianków wykonanych w domu.
✅ jak tradycja nakazuje zapraszamy wszystkie młode dziewczęta do wzięcia udziału w konkursie "Poszukiwanie kwiatu paproci". Czekają do wygrania atrakcyjne nagrody.
✅ dzięki uprzejmości jednego z naszych mieszkańców, jedną z atrakcji będzie wystawa jachtu, na który będzie można wejść i pozwiedzać obiekt, a także wejść pod pokład.
✅ ścianka fotograficzna z widokiem na Zalew
✅ biesiada i muzyka na żywo wykonywana przez naszych wspaniałych mieszkańców muzyków, którzy umilają nam imprezy plenerowe swoją wspaniałą grą i śpiewem.
 
Całość imprezy utrzymana zostanie w stylu ludowym, gdzie prym będzie wieść ogień, który zobaczyć będzie można w różnych interesujących formach 🔥
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, gości, sympatyków Koła do uczestnictwa w obchodach NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ 2023 W RYBCZEWICACH😃
 
 
 
Autor:Administrator
  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
  • Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
  • PROW
  • Ministerstwo Środowiska
  • Geoportal
  • Fundusze norweskie i EOG
Licznik odwiedzin: